Technologie

Microsoft Windows


Fedora Project

rozwiązania

Systemy ERP
Informatyczne systemy aplikacji, które integrują procesy przedsiębiorstwa na wszystkich jego szczeblach. ERP przeznaczone jest dla przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. System obejmuje całość procesów produkcji i dystrybucji, integruje różne obszary działania przedsiębiorstwa, usprawnia przepływ krytycznych dla jego funkcjonowania informacji i pozwala błyskawicznie odpowiadać na zmiany popytu.
Więcej


Systemy CRM
CRM jest skrótem od Customer Relationship Management, czyli w dosłownym tłumaczeniu jest to zarządzanie relacjami z klientem. systemy CRM to jedna z wielu strategii marketingowych, która ma za zadanie nawiązanie kontaktu z klientem, a celem tego jest zbudowanie jak najlepszej więzi między firmą a klientami i budowanie ich lojalności wobec marki.

Systemy bezpieczeństwa
Zbiór systemów z dziedziny telekomunikacji i informatyki związany z szacowaniem i kontrolą ryzyka wynikającego z korzystania z komputerów, sieci komputerowych i przesyłania danych do zdalnych lokalizacji, rozpatrywany z perspektywy poufności, integralności i dostępności. Wśród nich można zaliczyć: pakiety zabezpieczające, programy antywirusowe, programy antyspyware, programy antyspamowe, zapory sieciowe (firewalle), skanery i szczepionki antywirusowe, antydialery, szyfrowanie danych, ochrona prywatności, kontrola rodzicielska itd…

Microsoft
Microsoft – jedna z największych na świecie firm z branży technologii informacyjnych. Najbardziej znana jako producent systemów operacyjnych MS-DOS, Microsoft Windows i oprogramowania biurowego Microsoft Office. Spółka publiczna z siedzibą w Redmond w stanie Waszyngton. Założona w 1975 roku przez Billa Gatesa i Paula Allena. Rozwiązania oferowane w zakresie rozwiązań tej firmy to systemy operacyjne desktopowe począwszy od DOS poprzez Windows 95 aż do Windows 7. Oferujemy pełne wsparcie dla wszystkich pakietów i wersji oprogramowania biurowego Office. Na serwerach budowanych dla naszych klientów posiadamy najczęściej Windows Server 2003 oraz 2008.

Linux
Rodzina darmowych uniksopodobnych systemów operacyjnych opartych o jądro Linux. Jest jednym z przykładów wolnego i otwartego oprogramowania, jego kod źródłowy może być dowolnie wykorzystywany, modyfikowany i rozpowszechniany. Linux stosowany jest jako alternatywny w stosunku do rozwiązań Microsoftu darmowy system operacyjny. W skład Linuxa wchodzą serwery i usługi (w tym WWW, FTP, poczta e-mail, bazy danych itd.), zapory sieciowe. Systemy oparte na tym jądrze stanowią integralną część routerów, a także w systemów osadzonych oraz w niektórych odtwarzaczach DVD i tunerach DVB. Linux znajduje również zastosowanie na rynku komputerów biurowych i domowych.

Cloud Computing
Cloud computing (ang. "przetwarzanie w chmurze, chmury obliczeniowe") – model pracy oparty na użytkowaniu usług dostarczonych przez zewnętrzne organizacje. Oznacza to eliminację konieczności zakupu licencji czy konieczności instalowania i administracji danym oprogramowaniem. Konsument płaci za użytkowanie określonej usługi, np. za możliwość korzystania z programów biurowych, systemu pocztowego lub księgowego. Nie zakupuje sprzętu ani oprogramowania. Wszystkie dane oraz licencje są umieszczone na serwerze usługodawcy i on ponosi koszty związane z backupem i utrzymaniem serwerów. Klient musi mieć jedynie dostęp do Internetu.

Open Source
Open Source - (otwarte oprogramowanie), to odłam ruchu wolnego oprogramowania, który dąży do tego, aby istniał swobodny i wolny dostęp do oprogramowania dla wszystkich użytkowników. Open Source jest oprogramowaniem, którego licencja pozwala na legalne i darmowe kopiowane, kodu wynikowego, źródłowego oraz na dowolne jego modyfikacje.
Popularne oprogramowanie Open Source jakie polecamy:
- 7-zip - kompresja danych
- ClamWIN - antywirus
- Comodo - antywirus
- Anti-Malware - antyspyware
- SyncBackup - backup danych
- FileZilla - akcelerator pobierania plików
- Firefox - przeglądarka internetowa
- GIMP - edytor grafiki
- Linux - system operacyjny
- OpenOffice.org - pakiet biurowy
- Thunderbird - klient pocztowy
- XviD - kodek

Cisco
Cisco zajmuje się produkcją urządzeń przeznaczonych do trasowania, zapór sieciowych, przełączników, koncentratorów, oprogramowania wspomagającego zarządzanie sieciami komputerowymi oraz wiele innych produktów i usług związanych z teleinformatyką. Oferujemy wsparcie dla całego asortymentu firmy. Wśród nas są specjaliści którzy z wyróżnieniem ukończyli kurs Cisco Certified Network Associate. Współpracujemy silnie na poziomie merytorycznym ze specjalistami będącymi administratorami sieci szkieletowych w bardzo rozbudowanych organizacjach liczących po kilka tysięcy hostów. Oferujemy instalacje sieci lokalnych, rozwiązań szkieletowych, urządzeń zabezpieczających, UTM, oraz sieci VPN. Dokonujemy instalacji sieci WiFi opartych o urządzenia wolno stojące (Standalone), oraz połączone kontrolerze.

usługi

Audyt IT
Audyt IT - to usługa polegająca na kompleksowej ocenie całości infrastruktury informatycznej w organizacji. Decydując się na przeprowadzenie audytu uzyskują Państwo wiedzę o:
- bezpieczeństwie poszczególnych stacji roboczych i serwerów
- poziomie bezpieczeństwa i wydajności sieci LAN i WiFi
- legalności zainstalowanego oprogramowania
- konfiguracji i wydajności stacji roboczych i serwerów
- potrzebnym sprzęcie i oprogramowaniu
- lepszym wykorzystaniu posiadanego sprzętu
- możliwości wdrożenia nowych systemów i aplikacji
- wszelkich innych aspektach uzgodnionych przed przystąpieniem do audytu
Więcej


Outsourcing IT
Outsourcing IT - to wydzielenie w ramach organizacji aspektów działalności związanych z informatyką i oddanie ich do obsługi wyspecjalizowanej firmie zewnętrznej. Dzięki takiemu podejściu do zarządzania, mogą Państwo efektywnie skupić się na podstawowej działalności swojej firmy, a problemy związane z informatyką pozostawić nam – specjalistom IT.
Więcej


Administracja sieciami
Jedną z naszych usług wchodzących w skład kompleksowego zarządzania Państwa zasobami IT jest administracja siecią. Wiemy o tym, że bezpieczna i stabilnie działająca sieć komputerowa stanowi kręgosłup każdej nowoczesnej firmy. Decydując się na usługę polegającą na administracji sieci komputerowej powierzacie Państwo swoją infrastrukturę w ręce doświadczonych specjalistów. Przykładowe oferowane rozwiązania:
- instalacja sieci składającej się z jednego routera DSL lub ADSL oraz switcha
- instalacja VoIP
- realizacje zaawansowanych sieci komputerowyc
- VPN między różnymi lokalizacjami firmy
- instalacje UTM oraz Firewall
Więcej


Administracja serwerami
Powierzając nam opiekę nad Państwa serwerami możecie być Państwo spokojni, iż Waszymi danymi opiekują się eksperci. W przypadku zgłoszenia awarii lub wykrycia jej przez naszych pracowników podejmujemy czynności natychmiastowo, aż do przywrócenia pełnej funkcjonalności.
- serwer www (apache, IIS) – obsługa: PHP I SSL
- serwer ftp (proftpd, vsftpd)
- serwer poczty email (postfix, sendmail, Exchange, qmail, hMailServer) – obsługa: POP3 i IMAP, Exchange
- filtry antyspamowe, antywirusowe (płatne lub open-source)
- serwer dns (bind, powerdns)
- firewall (ipf, ipfw, iptables)
- serwer bazy danych (mysql, MSSQL)
- kolejkowanie qos (htb, hfsc)
- router (dhcp, nat, mrtg)
- load balancing
- serwer plików Samba
Więcej

Projektowanie sieci
Celem projektowania infrastruktury informatycznej jest takie wykorzystanie dostępnych technologii w zakresie finansowym jak i jakościowym aby stworzony projekt nie tylko spełniał wymogi formalne ale zawierał wszystkie z dostępnych „dobrych praktyk” na rynku. Naszym celem jest tworzenie takich projektów, aby stworzyć sieć na tyle skalowalną, aby uwzględniała nie tylko obecne zasoby ale i przyszły rozwój. Dzięki doświadczeniu w branży instalacji sieci LAN/WAN, jesteśmy w stanie przewidzieć jakie rozwiązania są w danym przypadku najlepsze do wykorzystania w miejscu instalacji.
Więcej


Instalacje sieci LAN/WAN
Wiemy jak ważnym elementem każdej funkcjonującej firmy jest stabilnie działająca sieć. Nawet najszybsze serwery oraz najwydajniejsze aplikacje nie mogą sprawnie funkcjonować gdy hosty klientów łączą się przez wolną lub niepoprawnie zamontowaną sieć komputerową. Częste awarie w aplikacjach bazodanowych wymagających stałego podłączenia i komunikacji z SQL wynikają z awaryjności łączy i urządzeń szkieletowych.
Więcej


Tworzenie stron www
W dobie wirtualizacji naszego życia większość biznesów z tradycyjnych form funkcjonowania przenosi się do Internetu. Ten kanał sprzedaży często nie jest już dodatkowym źródłem dochodów ale podstawowym. Współcześni klienci chcąc zasięgnąć informacji o firmie szukają w pierwszej kolejności poprzez Internet. Szerokie są też zastosowania własnych witryn jako źródła reklamy. Nasza firma tworzy strony z zastosowaniem takich języków jak HTML, PHP oraz Flash. Każda nasza strona tworzona jest w taki sposób, by przyciągała uwagę swoją grafiką, funkcjonalnością i była przejrzysta. Naszą wizytówką może być przykład naszej strony, która została przez nas stworzona.
Więcej


Serwis IT

Nasza firma zapewnia pełną obsługę w zakresie szeroko pojętego serwisowania sprzętu komputerowego. Nasi doświadczeni specjaliści chętnie pomogą Państwu we wszelkich problemach związanych z funkcjonowaniem komputerów stacjonarnych, laptopów, monitorów, drukarek i innych urządzeń peryferyjnych. Zajmujemy się serwisem urządzeń praktycznie wszystkich producentów sprzętu komputerowego. Jesteśmy w stanie pomóc nie tylko w zakresie funkcjonowania sprzętu, ale także oprogramowania, które sprawia równie wiele kłopotów co sprzęt komputerowy.

 • I. Kompleksowy serwis sprzętu (komputery, laptopy, monitory, drukarki etc.)
 • a. Diagnostyka usterek
 • b. Naprawa lub wymiana uszkodzonych podzespołów
 • c. Rozbudowa sprzętu (dołożenie pamięci RAM, dysku twardego, karty graficznej, wymiana matrycy, klawiatury etc.)
 • d. Bieżąca konserwacja sprzętu


Więcej
 • II. Usługi związane z oprogramowaniem
 • a. Naprawa i optymalizacja działania systemów z rodziny Microsoft Windows
 • b. Reinstalacja systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Windows, Linux
 • c. Konfiguracja systemu operacyjnego
 • d. Reinstalacja systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Windows, Linux
 • e. Rozwiązywanie problemów związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem różnego oprogramowania
 • f. Usuwanie wirusów i innego złośliwego oprogramowania
 • g. Odzyskiwanie utraconych danych z dysków twardych, kart pamięci, pendrive’ów
 • h. Diagnoza problemów związanych z funkcjonowanie sieci komputerowej (LAN, WAN, WiFi)
 • i. Konfiguracja sprzętu sieciowego (Router’y, Switche, Brigde etc.)
 • j. Archiwizacja danych
Sprzedaż

Sprzęt komputerowy
...

Urządzenia fiskalne
W bogatej ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo szeroką ofertę urządzeń fiskalnych, począwszy od bardzo małych kas fiskalnych przeznaczonych dla osób prowadzących sprzedaż mobilną, skończywszy na drukarkach fiskalnych przeznaczonych dla firm, które drukują kilka tysięcy paragonów dziennie. Posiadamy w sprzedaży urządzenia dwóch producentów, którzy są liderami w swoich segmentach rynku. Poniżej znajdą Państwo krótką charakterystykę poszczególnych modeli urządzeń fiskalnych wraz z sugerowanymi cenami detalicznymi.
Więcej


Przetargi
...
 • Zostań naszym fanem na facebook:

Sign in form