Systemy erp

Systemy klasy ERP to według definicji systemy pozwalające na kompleksowe planowanie i zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa. Nasza firma zajmuje się wdrożeniami i bieżącą obsługą serwisową programów służących do zarządzania przedsiębiorstwem. Korzystając z naszego doświadczenia, możemy zajmować się obsługą małych firm jak i organizacji liczących kilkuset pracowników.
Poniżej znajduje się krótka charakterystyka systemów, których wdrożeniami i obsługą zajmuje się nasza firma.Asseco WAPRO
Oprogramowanie Asseco WAPRO to komplet rozwiązań do zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstwach. Aplikacje Asseco WAPRO wspierają pracę w następujących dziedzinach – sprzedaż i magazyn, finanse i księgowość, kadry i płace, środki trwałe, podatkowa książka przychodów i rozchodów, relacje z klientami. Powyższe moduły są ciągle zmieniane i udoskonalane zgodnie z potrzebami klientów i ciągle zmieniającymi się przepisami. Systemy Asseco WAPRO dostępne są w liniach produktowych przeznaczonych dla różnej wielkości firm. Linie różnią się między sobą liczbą wchodzących w skład modułów i funkcjonalnością. Rozpoczynając pracę na Asseco WAPRO START można łatwo, wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, migrować do bogatszej funkcjonalnie linii BIZNES czy najbardziej rozbudowanej linii PRESTIŻ wyposażonej w możliwości analiz. Linie produktowe pozwalają na wybór najodpowiedniejszego pakietu do zarządzania, zgodnie z wielkością i potrzebami firmy.

Więcej


RAKS
Oprogramowanie firmy RAKS wspiera działania małych i średnich firm od ponad 20lat. Nasza firma zajmuje się obsługą wszystkich wersji oprogramowania począwszy od RAKS FK DOS poprzez RAKS2000 a skończywszy na serii aplikacji RAKS SQL. Zajmujemy się również wdrożeniami poszczególnych modułów najnowszej wersji RAKS SQL, która charakteryzuje się bardzo dużymi możliwościami przy zachowaniu stosunkowo niskich kosztów. Oprogramowanie RAKS SQL dostępne jest w liniach produktowych zależnych od wielkości firmy - Mikro Przedsiębiorstwa, Małe i Średnie Firmy, Średnie i Duże Przedsiębiorstwa, Biura Rachunkowe.

WięcejSYMFONIA
Programy linii Symfonia to znane i chętnie wybierane oprogramowanie przeznaczone do zarządzania małymi i średnimi firmami. Precyzja zastosowanych narzędzi umożliwia analizę i planowanie zarówno na poziomie ogólnym, jak i szczegółowym. Symfonia to funkcjonalne i elastyczne systemy, które usprawnią działanie Państwa firmy w kluczowych dla jej rozwoju obszarach: zautomatyzują zachodzące w firmie procesy, dostarczą niezbędnych informacji biznesowych i ułatwią zarządzanie. Nasza firma zajmuje się wdrożeniami jak i serwisem poszczególnych modułów systemu Symfonia.  • Zostań naszym fanem na facebook:

Sign in form