MENU
Cytat dnia

Cywilizacja, którą zbudujemy, zbliżając się do XXI wieku, nie będzie cywilizacją materialną, symbolizowaną przez ogromne konstrukcje, ale będzie cywilizacją informacyjną (...) opartą na niewidocznych dla oka systemach, mocy ukrytej w miniaturowych elementach i potędze ludzkiego rozumu.


Masuda Yoneji
japoński socjolog i informatyk

Kim jesteśmy...

W pierwszych latach działalności część pracowników obecnego zespołu tworzyło firmę Computer AND Network DIVISION. Chęć rozwoju i stworzenia spółki o kompleksowej ofercie spowodował zmianę nazwy oraz formy działalności. ANAVO została stworzona przez doświadczonych specjalistów z szeroko pojętej informatyki i techniki. Wśród nas są administratorzy sieci i systemów, wdrożeniowcy, programiści, serwisanci, technicy. Łączy nas wspólna pasja i zamiłowanie do nowoczesnych technologii. Dzięki swoim pasjom oraz kilkunastoletniemu doświadczeniu jesteśmy przekonani o swojej przewadze nad konkurencją. Jesteśmy pewni, że dzięki naszej wiedzy oraz stale podnoszonym kwalifikacjom, możecie Państwo śmiało powierzyć nam pod opiekę Swoją infrastrukturę informatyczną.

Misja naszej firmy...

Naszym powołaniem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług naszym klientom. Jesteśmy głęboko przekonani, iż rozwój Państwa firmy i zwiększenie zysków musi być ściśle powiązany z rozwojem informatyzacji. Jedynie najnowsze rozwiązania technologiczne i najwyższej klasy sprzęt, idealnie skrojone do potrzeb firmy pomoże Państwu osiągnąć wyżyny biznesu. Naszą ideą jest zapewnienie kompleksowej obsługi informatycznej, począwszy od poznania Państwa potrzeb i doradztwa informatycznego, a skończywszy na wdrażaniu odpowiednich rozwiązań.

Założenia firmy...
1
Indywidualne i pełne zaangażowanie w rozwiązanie Państwa problemów
2
Zawsze staramy się aby jakość naszych rozwiązań przekraczała oczekiwania klienta
3
Dotrzymujemy wyznaczonych terminów i wywiązujemy się z postanowionych założeń
4
Dla nas nie ma rzeczy niewykonalnych

Firma w liczbach:
12

Stała opieka nad dwunastoma serwerami produkcyjnymi w firmach


5000

Pięć tysięcy gigabajtów danych przechowywanych na serwerach naszych klientów zabezpieczanych przez naszą firmę

1000

Tysiąc aliasów pocztowych na serwerach administrowanych przez naszą firmę

9000

Dziewięć tysięcy usuniętych wirusów z komputerów naszych klientów (liczba stale rośnie)
Dołącz do zespołu...

Szukamy osób zainteresowanych przekształcaniem zdobytej wiedzy książkowej w faktyczną wiedzę praktyczną. Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem swojej kariery zawodowej i zależy Ci na zdobyciu doświadczenia nasza firma jest idealnym wyborem. Dla nas potencjał ludzki jest największym zasobem. Umożliwiamy rozwój zarówno absolwentom, jak i osobom posiadającym już pewne doświadczenie zawodowe. Poszukujemy osób, dla których informatyka jest pasją i posiadają pewien podstawowy zasób wiedzy w określonej dziedzinie IT.

Naszym pracownikom oferujemy:
1. samodzielną i odpowiedzialną pracę
2. możliwość rozwoju zawodowego
3. profesjonalny system szkoleń
4. narzędzia niezbędne do pracy

Więcej  • Zostań naszym fanem na facebook:

Sign in form