MENU
Cytat dnia

Cywilizacja, którą zbudujemy, zbliżając się do XXI wieku, nie będzie cywilizacją materialną, symbolizowaną przez ogromne konstrukcje, ale będzie cywilizacją informacyjną (...) opartą na niewidocznych dla oka systemach, mocy ukrytej w miniaturowych elementach i potędze ludzkiego rozumu.


Masuda Yoneji
japoński socjolog i informatyk

współpraca

Wiemy, że każda firma potrzebuje idealnie dopasowanych rozwiązań IT, które jednocześnie zaspokajałyby jej bieżące potrzeby oraz pozwalały na bezproblemowy dalszy rozwój. Nasze dotychczas zdobyte doświadczenia pozwoliły nam na poznanie wielu różnych form organizacyjnych - takich jak biura rachunkowe, duże firmy handlowe, firmy z branży energetycznej, organizacje non profit, instytucje publiczne takie jak szkoły, uczelnie, administracja samorządowa etc. Dlatego też zachęcamy Państwa do kontaktu z nami, a nasz zespół przygotuje specjalną ofertę usług, które idealnie trafią w Państwa oczekiwania.

Propozycje współpracy:

Stała opieka – umowa:

To najlepsza forma zapewnienia sobie pewności i niezawodności działania swojej infrastruktury IT. Nasi specjaliści cyklicznie zapewniają Państwu bezpośrednie wsparcie przez określony w umowie czas, jednocześnie są w stanie na bieżąco rozwiązywać i zapobiegać powstawaniu problemów. Dzięki takiej formie współpracy stajemy się tak naprawdę częścią Państwa firmy.

Pozostałe zalety to między innymi:

1
Bezpieczeństwo, które jest przez nas stale monitorowane
2
Bardzo szybką reakcję na zaistniałe problemy
3
Zapewnioną w umowie poufność
4
Stałe i przewidywalne koszty
5
Fachowe doradztwo
6
Zapewnienie ciągłego rozwoju, dzięki poznaniu potrzeb firmy
7
Bezpłatną pomoc telefoniczną

Ceny naszych pakietów obsługi informatycznej zaczynają się już od 300PLN netto miesięcznie, w ramach tej kwoty otrzymujecie Państwo miesięcznie jedną trzygodzinną wizytę naszego specjalisty, bezpłatną pomoc telefoniczną oraz szybki czas reakcji na zgłoszone problemy. W naszej ofercie znajdują się również propozycje dla organizacji, które potrzebują znacznie szerszej formy opieki. W celu poznania szczegółów prosimy o kontakt z nami.

Kontrakt – ściśle określony zakres prac:
Taki rodzaj współpracy ma zazwyczaj miejsce w przypadku, gdy zajmujemy się wdrożeniem konkretnego rozwiązania lub stoimy przed złożonym problemem, którego rozwiązanie wymagania dużego nakładu pracy. Konkretnym przykładem będzie tutaj - przeprowadzenie audytu teleinformatycznego, wdrożenie systemu ERP czy też wdrożenie systemu poczty MS Exchange – w takich i podobnych przypadkach jesteśmy w stanie określić bardzo dokładnie zakres naszych prac. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy będą w stanie przygotować dla Państwa bardzo konkurencyjną ofertę.
Stawka godzinowa:
W przypadku gdy Państwa problem jest do rozwiązania w maksymalnie kilka godzin lub nasza usługa ma charakter jednorazowy, najlepszą formą rozliczenia jest kwota określona w formie stawki za godzinę pracy naszego specjalisty. Powyższe stawki zależą od złożoności problemu oraz od charakteru naszej pracy – inna stawka będzie obowiązywała przy pracy zdalnej, inna przy pracy bezpośrednio u klienta etc. W celu poznania szczegółów prosimy o kontakt z nami.  • Zostań naszym fanem na facebook:

Sign in form