Microsoft Office 2010

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo pełny wybór pakietów Microsoft Office 2010, począwszy od pojedynczych aplikacji jak np. Word, Excel, a skończywszy na rozbudowanych pakietach takich jak Microsoft Office 2010 Professional Plus.

Pakiet Microsoft Office 2010 oferuje nowe, zaawansowane i elastyczne funkcje umożliwiające lepsze wykonywanie zadań w pracy, w domu lub w szkole. Tworzenie wyróżniających się raportów i prezentacji jest teraz łatwiejsze dzięki narzędziom pozwalającym na kreatywne przetwarzanie pomysłów. Dostęp do plików programu Office za pomocą przeglądarki sieci Web lub telefonu z systemem Windows pozwala na utrzymanie łączności z projektami nawet wtedy, gdy jest się z dala od własnego komputera. Dzięki funkcjom jednoczesnego udostępniania, edytowania i przeglądania plików można wydajnie współpracować z osobami z innych obszarów geograficznych i stref czasowych.

Pakiet Office 2010 umożliwia pracę w dowolnym miejscu i czasie oraz osiąganie zdumiewających wyników.

Udoskonalone funkcje edytowania obrazów i multimediów ułatwiają kreatywne działanie i eksponowanie własnych pomysłów. Pakiet Office 2010 ułatwia pracę w roli własnego grafika, niezależnie od tego, czy zadanie wymaga dostarczenia prezentacji dla współpracowników lub kolegów z klasy, czy utworzenia broszury firmowej lub osobistego zaproszenia.

1
Obrazy można edytować bezpośrednio w wybranych programach pakietu Office 2010. W celu zwiększenia atrakcyjności obrazów można użyć szerokiej gamy przyciągających uwagę efektów artystycznych i nowego narzędzia do usuwania tła.
2
Nowa funkcja wklejania z podglądem na żywo, dostępna w wielu aplikacjach pakietu Office 2010, umożliwia wyświetlanie podglądu opcji wklejania przed właściwym wklejeniem.
3
Za pomocą programu OneNote 2010 można w jednym miejscu przechowywać, organizować i śledzić informacje, mając cały czas dostęp do swoich pomysłów. Udoskonalona nawigacja, narzędzia wyszukiwania, wersje strony (nowa funkcja) oraz łącza typu wiki ułatwiają szybkie znajdowanie i śledzenie własnych zasobów. Pracując w programach Word 2010, PowerPoint 2010 czy przeglądarce Internet Explorer, można sporządzać notatki, które są automatycznie łączone z zawartością źródłową.
4
Za pomocą programu OneNote 2010 można w jednym miejscu przechowywać, organizować i śledzić informacje, mając cały czas dostęp do swoich pomysłów. Udoskonalona nawigacja, narzędzia wyszukiwania, wersje strony (nowa funkcja) oraz łącza typu wiki ułatwiają szybkie znajdowanie i śledzenie własnych zasobów. Pracując w programach Word 2010, PowerPoint 2010 czy przeglądarce Internet Explorer, można sporządzać notatki, które są automatycznie łączone z zawartością źródłową.


Pakiet Office 2010 ułatwia zarządzanie danymi oraz analizowanie ich i prezentowanie w sensowny sposób, niezależnie od tego, czy chodzi o finanse firmy, czy domowy budżet.
1
Nowe narzędzia do wizualizacji w programie Excel 2010 pozwalają zamienić skomplikowane dane w przejrzyste informacje. Oprócz otrzymanych wartości można dodać graficzne podsumowanie analizy, używając wykresów przebiegu w czasie. Za pomocą fragmentatora można dynamicznie filtrować dane w tabeli przestawnej lub na wykresie przestawnym, tak aby wyświetlane były tylko istotne szczegóły.
2
Program Access 2010 pozwala na projektowanie własnej bazy danych szybciej niż kiedykolwiek, nawet jeśli nie jest się ekspertem w tej dziedzinie. Dzięki nowym funkcjom, takim jak Części aplikacji, można dodawać do bazy danych gotowe składniki za pomocą kilku kliknięć. W programie Access 2010, używając funkcji przeciągania i upuszczania, można projektować formularze nawigacji dla często używanych formularzy i raportów.


Pakiet Office 2010 oferuje innowacyjne i elastyczne sposoby zwiększania możliwości współpracy. Nowe technologie i udoskonalone funkcje ułatwiają udostępnianie plików i komunikowanie się z innymi osobami.
1
Nowe opcje współtworzenia w pakiecie Office 2010 umożliwiają edytowanie plików jednocześnie z osobami znajdującymi się w różnych lokalizacjach. Współtworzenie jest dostępne w programach Word 2010, PowerPoint 2010, OneNote 2010, aplikacji Excel Web App oraz aplikacji OneNote Web App
2
Nowa funkcja emisji pokazu slajdów w programie PowerPoint 2010 umożliwia natychmiastową emisję prezentacji na żywo w sieci Web. Odbiorcy zdalni mogą oglądać prezentację o wysokiej wierności, nawet jeśli nie mają zainstalowanego programu PowerPoint.
3
Program Outlook 2010 pozwala zredukować nadmiar informacji i efektywniej zarządzać kontem e-mail. Udoskonalony widok konwersacji oraz nowe narzędzia do zarządzania konwersacjami umożliwiają oczyszczanie skrzynki ze zbędnych wiadomości lub ignorowanie dyskusji prowadzonej za pośrednictwem poczty e-mail. Funkcja ignorowania przenosi bieżące i wszystkie przyszłe wiadomości do folderu Elementy usunięte. Dzięki nowej funkcji Szybkie kroki można za pomocą jednego kliknięcia wykonywać wieloetapowe zadania, takie jak odpowiadanie i usuwanie.
4
Dzięki integracji programu Microsoft Lync z kilkoma programami pakietu Office 2010 można określić dostępność współpracowników, na przykład podczas współtworzenia dokumentu w programie Word lub przeglądania wiadomości e-mail w programie Outlook. Konwersacje, w tym wiadomości błyskawiczne, a nawet połączenia głosowe, można inicjować bezpośrednio z poziomu aplikacji


Pakiet Office 2010 pozwala na zachowanie wydajności w podróży, zapewniając dostęp do dokumentów i notatek pakietu Office z dowolnego miejsca za pomocą przeglądarki sieci Web, komputera lub telefonu smartphone.
1
Aplikacje Office Web Apps to obsługiwane w trybie online dodatki do aplikacji pakietu Microsoft Office 2010. Po opublikowaniu plików w witrynie programu SharePoint lub w folderze usługi Windows Live SkyDrive można uzyskać do nich dostęp i edytować je za pomocą dowolnego komputera połączonego z Internetem
2
Pakiet Microsoft Office Mobile pozwala na korzystanie ze znanych, zaawansowanych i niezawodnych narzędzi pakietu Microsoft Office w telefonie z systemem Windows Phone 7. Rozbudowany interfejs, specjalnie dopasowany do ekranu urządzenia przenośnego, ułatwia wykonywanie czynności w podróży.
3
Program SharePoint Workspace 2010 (dawniej Microsoft Office Groove) poszerza możliwości używania zawartości programu SharePoint 2010. Teraz można w prosty sposób aktualizować dokumenty i listy w trybie offline. Po powrocie do trybu online wprowadzone poprawki zostaną automatycznie zsynchronizowane z serwerem.Microsoft Office 2010 porownanie wersji w formie tabeli  • Zostań naszym fanem na facebook:

Sign in form