MENU
Cytat dnia

Cywilizacja, którą zbudujemy, zbliżając się do XXI wieku, nie będzie cywilizacją materialną, symbolizowaną przez ogromne konstrukcje, ale będzie cywilizacją informacyjną (...) opartą na niewidocznych dla oka systemach, mocy ukrytej w miniaturowych elementach i potędze ludzkiego rozumu.


Masuda Yoneji
japoński socjolog i informatyk

rozwiązania

Systemy ERP
Informatyczne systemy aplikacji, które integrują procesy przedsiębiorstwa na wszystkich jego szczeblach. ERP przeznaczone jest dla przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. System obejmuje całość procesów produkcji i dystrybucji, integruje różne obszary działania przedsiębiorstwa, usprawnia przepływ krytycznych dla jego funkcjonowania informacji i pozwala błyskawicznie odpowiadać na zmiany popytu.
Więcej


Systemy CRM
CRM jest skrótem od Customer Relationship Management, czyli w dosłownym tłumaczeniu jest to zarządzanie relacjami z klientem. systemy CRM to jedna z wielu strategii marketingowych, która ma za zadanie nawiązanie kontaktu z klientem, a celem tego jest zbudowanie jak najlepszej więzi między firmą a klientami i budowanie ich lojalności wobec marki.

Systemy bezpieczeństwa
Zbiór systemów z dziedziny telekomunikacji i informatyki związany z szacowaniem i kontrolą ryzyka wynikającego z korzystania z komputerów, sieci komputerowych i przesyłania danych do zdalnych lokalizacji, rozpatrywany z perspektywy poufności, integralności i dostępności. Wśród nich można zaliczyć: pakiety zabezpieczające, programy antywirusowe, programy antyspyware, programy antyspamowe, zapory sieciowe (firewalle), skanery i szczepionki antywirusowe, antydialery, szyfrowanie danych, ochrona prywatności, kontrola rodzicielska itd…

Microsoft
Microsoft – jedna z największych na świecie firm z branży technologii informacyjnych. Najbardziej znana jako producent systemów operacyjnych MS-DOS, Microsoft Windows i oprogramowania biurowego Microsoft Office. Spółka publiczna z siedzibą w Redmond w stanie Waszyngton. Założona w 1975 roku przez Billa Gatesa i Paula Allena. Rozwiązania oferowane w zakresie rozwiązań tej firmy to systemy operacyjne desktopowe począwszy od DOS poprzez Windows 95 aż do Windows 7. Oferujemy pełne wsparcie dla wszystkich pakietów i wersji oprogramowania biurowego Office. Na serwerach budowanych dla naszych klientów posiadamy najczęściej Windows Server 2003 oraz 2008.

Linux
Rodzina darmowych uniksopodobnych systemów operacyjnych opartych o jądro Linux. Jest jednym z przykładów wolnego i otwartego oprogramowania, jego kod źródłowy może być dowolnie wykorzystywany, modyfikowany i rozpowszechniany. Linux stosowany jest jako alternatywny w stosunku do rozwiązań Microsoftu darmowy system operacyjny. W skład Linuxa wchodzą serwery i usługi (w tym WWW, FTP, poczta e-mail, bazy danych itd.), zapory sieciowe. Systemy oparte na tym jądrze stanowią integralną część routerów, a także w systemów osadzonych oraz w niektórych odtwarzaczach DVD i tunerach DVB. Linux znajduje również zastosowanie na rynku komputerów biurowych i domowych.

Cloud Computing
Cloud computing (ang. "przetwarzanie w chmurze, chmury obliczeniowe") – model pracy oparty na użytkowaniu usług dostarczonych przez zewnętrzne organizacje. Oznacza to eliminację konieczności zakupu licencji czy konieczności instalowania i administracji danym oprogramowaniem. Konsument płaci za użytkowanie określonej usługi, np. za możliwość korzystania z programów biurowych, systemu pocztowego lub księgowego. Nie zakupuje sprzętu ani oprogramowania. Wszystkie dane oraz licencje są umieszczone na serwerze usługodawcy i on ponosi koszty związane z backupem i utrzymaniem serwerów. Klient musi mieć jedynie dostęp do Internetu.

Open Source
Open Source - (otwarte oprogramowanie), to odłam ruchu wolnego oprogramowania, który dąży do tego, aby istniał swobodny i wolny dostęp do oprogramowania dla wszystkich użytkowników. Open Source jest oprogramowaniem, którego licencja pozwala na legalne i darmowe kopiowane, kodu wynikowego, źródłowego oraz na dowolne jego modyfikacje.
Popularne oprogramowanie Open Source jakie polecamy:
- 7-zip - kompresja danych
- ClamWIN - antywirus
- Comodo - antywirus
- Anti-Malware - antyspyware
- SyncBackup - backup danych
- FileZilla - akcelerator pobierania plików
- Firefox - przeglądarka internetowa
- GIMP - edytor grafiki
- Linux - system operacyjny
- OpenOffice.org - pakiet biurowy
- Thunderbird - klient pocztowy
- XviD - kodek

Cisco
Cisco zajmuje się produkcją urządzeń przeznaczonych do trasowania, zapór sieciowych, przełączników, koncentratorów, oprogramowania wspomagającego zarządzanie sieciami komputerowymi oraz wiele innych produktów i usług związanych z teleinformatyką. Oferujemy wsparcie dla całego asortymentu firmy. Wśród nas są specjaliści którzy z wyróżnieniem ukończyli kurs Cisco Certified Network Associate. Współpracujemy silnie na poziomie merytorycznym ze specjalistami będącymi administratorami sieci szkieletowych w bardzo rozbudowanych organizacjach liczących po kilka tysięcy hostów. Oferujemy instalacje sieci lokalnych, rozwiązań szkieletowych, urządzeń zabezpieczających, UTM, oraz sieci VPN. Dokonujemy instalacji sieci WiFi opartych o urządzenia wolno stojące (Standalone), oraz połączone kontrolerze.
  • Zostań naszym fanem na facebook:

Sign in form