MENU
Cytat dnia

Cywilizacja, którą zbudujemy, zbliżając się do XXI wieku, nie będzie cywilizacją materialną, symbolizowaną przez ogromne konstrukcje, ale będzie cywilizacją informacyjną (...) opartą na niewidocznych dla oka systemach, mocy ukrytej w miniaturowych elementach i potędze ludzkiego rozumu.


Masuda Yoneji
japoński socjolog i informatyk

SPRZEDAŻ SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

Sprzedaż sprzętu IT - Nasza firma posiada w swojej ofercie szeroką gamę oprogramowania i sprzętu komputerowego. Nie jesteśmy typowym sklepem, dlatego też nie sprzedajemy towaru, który akurat zalega nam na półkach, tylko zawsze dobieramy i dostarczamy produkty spełniające w 100% wymagania klienta.
Najważniejsze są dla nas są następujące aspekty:
- Niezawodność
- Cena/jakość/możliwości
- Gwarancja
- Tania eksploatacja

Prosimy o kontakt z nami, a zawsze doradzimy i pomożemy wybrać najlepsze dla Państwa rozwiązanie sprzętowe czy też programowe.
Więcej
urządzenia fiskalne

W bogatej ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo szeroką ofertę urządzeń fiskalnych, począwszy od bardzo małych kas fiskalnych przeznaczonych dla osób prowadzących sprzedaż mobilną, skończywszy na drukarkach fiskalnych przeznaczonych dla firm, które drukują kilka tysięcy paragonów dziennie. Posiadamy w sprzedaży urządzenia dwóch producentów, którzy są liderami w swoich segmentach rynku. Poniżej znajdą Państwo krótką charakterystykę poszczególnych modeli urządzeń fiskalnych wraz z sugerowanymi cenami detalicznymi.
Więcej

Przetargi:

Firma ANAVO, dzięki rozwiniętej sieci dostawców i dystrybutorów różnych marek oraz wysokim wolumenie sprzedaży może zaoferować konkurencyjne ceny na sprzęt i usługi IT. Współpracujemy z Grupa Biznes Polska sp. j, wyszukując oferty z Internetowego Katalogu Ogłoszeń Biznesowych. Bierzemy udział w krajowych zamówieniach publicznych na sprzęt i usługi z branży informatycznej. Możemy pochwalić się stała współpracą z jednostkami budżetowymi, gdzie długi czas świadczymy usługi wsparcia informatycznego.

Jeśli oczekujecie Państwo stałego i wiarygodnego partnera, który dostarczy Wam sprzęt oraz zajmie się jego ewentualnym późniejszym serwisem w sposób należyty zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Więcej

  • Zostań naszym fanem na facebook:

Sign in form