Technologie

Microsoft Windows


Fedora Project

usługi

Audyt IT
Audyt IT - to usługa polegająca na kompleksowej ocenie całości infrastruktury informatycznej w organizacji. Decydując się na przeprowadzenie audytu uzyskują Państwo wiedzę o:
- bezpieczeństwie poszczególnych stacji roboczych i serwerów
- poziomie bezpieczeństwa i wydajności sieci LAN i WiFi
- legalności zainstalowanego oprogramowania
- konfiguracji i wydajności stacji roboczych i serwerów
- potrzebnym sprzęcie i oprogramowaniu
- lepszym wykorzystaniu posiadanego sprzętu
- możliwości wdrożenia nowych systemów i aplikacji
- wszelkich innych aspektach uzgodnionych przed przystąpieniem do audytu
Więcej


Outsourcing IT
Outsourcing IT - to wydzielenie w ramach organizacji aspektów działalności związanych z informatyką i oddanie ich do obsługi wyspecjalizowanej firmie zewnętrznej. Dzięki takiemu podejściu do zarządzania, mogą Państwo efektywnie skupić się na podstawowej działalności swojej firmy, a problemy związane z informatyką pozostawić nam – specjalistom IT.
Więcej


Administracja sieciami
Jedną z naszych usług wchodzących w skład kompleksowego zarządzania Państwa zasobami IT jest administracja siecią. Wiemy o tym, że bezpieczna i stabilnie działająca sieć komputerowa stanowi kręgosłup każdej nowoczesnej firmy. Decydując się na usługę polegającą na administracji sieci komputerowej powierzacie Państwo swoją infrastrukturę w ręce doświadczonych specjalistów. Przykładowe oferowane rozwiązania:
- instalacja sieci składającej się z jednego routera DSL lub ADSL oraz switcha
- instalacja VoIP
- realizacje zaawansowanych sieci komputerowyc
- VPN między różnymi lokalizacjami firmy
- instalacje UTM oraz Firewall
Więcej


Administracja serwerami
Powierzając nam opiekę nad Państwa serwerami możecie być Państwo spokojni, iż Waszymi danymi opiekują się eksperci. W przypadku zgłoszenia awarii lub wykrycia jej przez naszych pracowników podejmujemy czynności natychmiastowo, aż do przywrócenia pełnej funkcjonalności.
- serwer www (apache, IIS) – obsługa: PHP I SSL
- serwer ftp (proftpd, vsftpd)
- serwer poczty email (postfix, sendmail, Exchange, qmail, hMailServer) – obsługa: POP3 i IMAP, Exchange
- filtry antyspamowe, antywirusowe (płatne lub open-source)
- serwer dns (bind, powerdns)
- firewall (ipf, ipfw, iptables)
- serwer bazy danych (mysql, MSSQL)
- kolejkowanie qos (htb, hfsc)
- router (dhcp, nat, mrtg)
- load balancing
- serwer plików Samba
Więcej

Projektowanie sieci
Celem projektowania infrastruktury informatycznej jest takie wykorzystanie dostępnych technologii w zakresie finansowym jak i jakościowym aby stworzony projekt nie tylko spełniał wymogi formalne ale zawierał wszystkie z dostępnych „dobrych praktyk” na rynku. Naszym celem jest tworzenie takich projektów, aby stworzyć sieć na tyle skalowalną, aby uwzględniała nie tylko obecne zasoby ale i przyszły rozwój. Dzięki doświadczeniu w branży instalacji sieci LAN/WAN, jesteśmy w stanie przewidzieć jakie rozwiązania są w danym przypadku najlepsze do wykorzystania w miejscu instalacji.
Więcej


Instalacje sieci LAN/WAN
Wiemy jak ważnym elementem każdej funkcjonującej firmy jest stabilnie działająca sieć. Nawet najszybsze serwery oraz najwydajniejsze aplikacje nie mogą sprawnie funkcjonować gdy hosty klientów łączą się przez wolną lub niepoprawnie zamontowaną sieć komputerową. Częste awarie w aplikacjach bazodanowych wymagających stałego podłączenia i komunikacji z SQL wynikają z awaryjności łączy i urządzeń szkieletowych.
Więcej


Tworzenie stron www
W dobie wirtualizacji naszego życia większość biznesów z tradycyjnych form funkcjonowania przenosi się do Internetu. Ten kanał sprzedaży często nie jest już dodatkowym źródłem dochodów ale podstawowym. Współcześni klienci chcąc zasięgnąć informacji o firmie szukają w pierwszej kolejności poprzez Internet. Szerokie są też zastosowania własnych witryn jako źródła reklamy. Nasza firma tworzy strony z zastosowaniem takich języków jak HTML, PHP oraz Flash. Każda nasza strona tworzona jest w taki sposób, by przyciągała uwagę swoją grafiką, funkcjonalnością i była przejrzysta. Naszą wizytówką może być przykład naszej strony, która została przez nas stworzona.
Więcej

  • Zostań naszym fanem na facebook:

Sign in form